İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Konya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 
RSS

Duyurular

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ÜÇ YILLIK BANKA PROMOSYON İHALESİ 12 Haziran 2018
BANKA PROMOSYON İHALESİ İLANI VE EKLERİ Maaş Promosyonu Teklif Mektubu Banka Yetkilisi Mektubu Banka Bilgi Formu
[Devamı]
Konya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Staj Takvimi 30 Mayıs 2018
KONYA İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ 2018 YILI STAJ TAKVİMİ (Evraklarını 15 Haziran’a kadar teslim etmeyen kişiler staja başlayamayacaktır.) SN ÖĞRENCİNİN ADI-SOYADI ÜNİVERSİTESİ-BÖLÜMÜ STAJ BAŞLANGICI STAJ BİTİŞİ
[Devamı]
TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV SONUCU HAKKINDA DUYURU 27 Şubat 2018
375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 24. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır. Bu kapsamda, Kurumumuzda çalışan sürekli işçi kadrosuna geçirilecek olan personellerin sınavları 20 Şubat 2018 saat 14:00'da Müdürlüğümüzde yapılmış olup, yapılan sınavda başarılı olan çalışanların isimleri aşağıda açıklanmıştır. Yayınlanan bu duyuru tebliğ niteliğinde olup hak sahibi kişilere ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
[Devamı]
SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SINAVI 06 Şubat 2018
KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA YÜKLENCİ FİRMA TARAFINDAN ÇALIŞTIRILAN TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV TARİHİ HAKKINDA DUYURU 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 24. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır.
[Devamı]
SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ 18 Ocak 2018
KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA YÜKLENCİ FİRMA TARAFINDAN ÇALIŞTIRILAN TAŞERON İŞÇİLERİN SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİRİLMESİ HAKKINDA DUYURU 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. maddesi gereği Kamu Kurum ve Kuruluşlarında yüklenici firmalar tarafından çalıştırılan taşeron işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçilme süreci 02 Ocak 2018 tarihinde başlamış bulunmaktadır.
[Devamı]
Sayfalar: 12