İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
KONYA
Konya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
 
RSS

Haberler

“Kırmızı Taçlı Kız Afetleri Öğreniyor” Tiyatro Gösterisi 17 Mayıs 2018
foto
Konya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğünce hazırlanan “Kırmızı Taçlı Kız Afetleri Öğreniyor” adlı tiyatro oyunumuz 23 Mayıs Çarşamba günü gösterime sunulacaktır.
[Devamı]
Yurtlarda Çadır Kurulum İşlemleri Tamamlandı 16 Mayıs 2018
foto
Başkanlığımız ve Spor Bakanlığı (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu) arasında yapılan protokol gereği İlimize gönderilen 112 metrekarelik Genel Maksat Çadırlarının, yurtlarda kalan öğrencilerin Ramazan ayında faydalanması için Müdürlüğümüz ekiplerince belirlenen yurtlarda kurulumu başarıyla tamamlanmıştır.
[Devamı]
İl Emniyet Müdürlüğünde Afet Eğitimi 14 Mayıs 2018
foto
İl Emniyet Müdürlüğünde güvenlik personellerine yönelik afet ve acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Temel Afet Bilinci Eğitimi verilmiştir. Eğitimde , Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması, afetlere karşı alınacak önlemler, afet anında ve afet sonrası doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
Devlet Hava Meydanları İşletmesinde Afet Eğitimi 14 Mayıs 2018
foto
Devlet Hava Meydanlarında afet ve acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla eğitimler verildi. Eğitimde Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması ve afet sırasında doğru davranış şekilleri ile KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyoaktif, Nükleer) konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
Başkent Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda Afet Eğitimi 14 Mayıs 2018
foto
Başkent Üniversitesi Meslek Yüksekokulunda öğrencilerimize 11.05.2018 tarihinde Afet Acil Durum ve KBRN konularında eğitimler gerçekleştirdik. Eğitimde , Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması, afetlere karşı alınacak önlemler, afet anında ve afet sonrası doğru davranış şekilleri ve KBRN konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
KYK Konya Kız Öğrenci Yurdunda Afet Eğitimi 09 Mayıs 2018
foto
Konya KYK Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilerimize afet ve acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Temel Afet Bilinci Eğitimi verilmiştir. Eğitimde , Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması, afetlere karşı alınacak önlemler, afet anında ve afet sonrası doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
Vilayetlere Hizmet Götürme Anaokulunda Afet Eğitimi 07 Mayıs 2018
foto
Vilayetlere Hizmet Götürme Anaokulunda öğrencilerimize afet ve acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Temel Afet Bilinci Eğitimi verilmiştir. Eğitimde , Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması, afetlere karşı alınacak önlemler, afet anında ve afet sonrası doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
Tuzlukçu İlçe Devlet Hastanesinde Afet Eğitimi 07 Mayıs 2018
foto
Tuzlukçu İlçe Devlet Hastanesinde hastane personellerimize 04.05.2018 tarihinde Afet Acil Durum ve Hastane Afet Planı konularında eğitimler gerçekleştirdik. İlçelerimizdeki Hastanelerimizin afet ve acil durumlar karşısında, sorumluluklarını yerine getirmek, hastaneyi korumak hem de afet sonrası hizmet devamlılığınını sağlamak için gerekli önlemleri almaları amacıyla Hastane Afet Planlarını doğru şekilde yapmaları gerekmektedir. Eğitimlerimizde hastane çalışanlarının Hastane Afet Planı ile afetler ve acil durumlardaki doğru hareket tarzını öğrenmeleri amaçlanmıştır.
[Devamı]
Özel Hacı Ahmet Eker Ortaöğretim Yurdunda Afet Eğitimi 07 Mayıs 2018
foto
Özel Hacı Ahmet Eker Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdunda öğrencilerimize afet ve acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Temel Afet Bilinci Eğitimi verilmiştir. Eğitimde , Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması, afetlere karşı alınacak önlemler, afet anında ve afet sonrası doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
Özel Hayati Üstün Ortaöğretim Yurdunda Afet Eğitimi 03 Mayıs 2018
foto
Özel Hayati Üstün Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdunda öğrencilerimize afet ve acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Temel Afet Bilinci Eğitimi verilmiştir. Eğitimde , Afet ve Acil Durumlar, afet türleri, Deprem, Sel, Heyelan, Tahliye, afetin etkileri, yaşadığımız mekânlardaki risklerin azaltılması, afetlere karşı alınacak önlemler, afet anında ve afet sonrası doğru davranış şekilleri konularında bilgilendirme yapılmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   5152535455